Archive for the Category ◊ Přednáška ◊

Category: Akce, Meditace, Přednáška, Seminář, Workshop  | Comments off

Termín: čtvrtek 16. 5. 2019 18:00 – 20:00
Vede: Jan Kahle – Taran
Cena: 150 Kč

Blahodárné účinky esencí z rostlin jsou lidstvu známé od nepaměti.

Donedávna však byly výsadou jenvyvolených, vládců a kněží, kteří dobře věděli, že v každé jejich kapce se ukrývá síla desítek až stovek celých rostlin. Byly rovny zlatu a drahokamům.

Dnes jsou tyto úžasné dary matky přírody dostupné téměř každému.

Přesto je povědomí o nich velmi zúženovětšinou jen na jejich možné použití k provonění prostoru…

Stále málo se ale ví o tom, že vysoce kvalitní, 100% čisté esence nás mohou harmonizovat jak na tělesné úrovni, tak na úrovni psychické i duchovní.

Dnes běžně používáme mnoho kosmetických a čistících prostředků, které jsou vyráběny zcela synteticky. Čím dál více si uvědomujeme jejich negativní důsledky na naše zdraví i na životní prostředí. A o to víc hledáme způsoby, jak se navrátit zpět k maximální přirozenosti.

Esenciální oleje jsou proto jednoznačně dobrou volbou. Mohou proměnit vás samotné i váš pohled na péči o sebe, své blízké i svou domácnost.

Přijďte si poslechnout poutavé vyprávění o jejich možném použití při:

  • Péči o zdraví
  • Výrobě domácí kosmetiky
  • Vaření a přípravě nápojů
  • Péči o domácnost

a na „vlastní kůži“ vyzkoušet co tyto vzácné dary umí.

Vědomá příprava párů k porodu – Cesta za radostným porodem

Termín: 25. 5. 2019 9:30 až 17:30

Vede: Anna Kohutová

Cena pro pár (nastávající matka a otec) 2400,-. Součástí kurzovného je eBook Jak na potíže v těhotenství a Afirmace k porodu k vytisknutí.

Rezervace nutná na zuzana@cititsedobre.cz

Porod je tím nejdůležitějším životním mezníkem. U porodu se nerodí jen dítě, ale také matka, otec, celá RODINA. Porod je jedinečný okamžik. Je jedinečný pro dítě, které přichází na svět a je jedinečný pro matku, která dává dítěti život, ale také pro otce, který se stává ochráncem rodiny. To, jakým způsobem porod proběhne, se promítá do pozdější vazby celé rodiny. Promítá se dokonce i do vztahu ženy k sobě samotné. Porod je přirozená ženská schopnost a přirozeným právem ženy je, být o této schopnosti informována.

Tato komplexní prožitková příprava k porodu a mateřství Vás a vašeho partnera připraví k porodu. Zbavíte se případného strachu, mýtů a obav, napojíte se pomocí prenatální komunikace a speciální masáže na své děťátko. Získáte důležité sebevědomí, že porod zvládnete za pomocí společné síly. Připravte se na tento nejdůležitější mezník ve Vašem životě, protože nemáte-li možnost volby, jako byste žádnou neměli.

Během na sebe navazujících přednášek se vědomě a informovaně připravíte na společné zrození vašeho dítěte.

Témata kurzu: Má práva u porodu, porodní plán, výběr porodnice, co je zdravý porod, doporučení WHO a péče založená na důkazech, jak podpořit ženu u porodu a jaké má mít u porodu podmínky, nácvik masáží, rebozo technik, raný kontakt s dítětem a jeho důležitost, šestinedělí- velmi křehké období v životě matky, kojení – není jen o pití mléka, kojení je pokračování děložního vztahu.

Součástíkurzu bude i Maorská tradice v praxi – péče o ženu pomocí speciální masáže, která napomáhá posvátnému spojení ženy, muže a dítěte.

Co s sebou – deku, polštář, masážní olej.

Category: Kurz, Přednáška  | Comments off

Termín: čtvrtek 30. 5. 2019 17:00 – 19:00
Vede: Mgr. Lenka Bednářová
Cena: 200 Kč
Rezervace: poradna@lenkabednarova.cz, tel. 604 754 965

Germánská nová medicína je první ucelenou zdravovědou objasňující vznik, průběh a cestu k vyléčení onemocnění. Jejím autorem je MUDr. Ryke Geerd Hamer. GNM je biologický systém, který je univerzálně platný pro člověka, zvířata i rostliny. Tato věda popisuje na bázi přírodovědeckých zákonů „bio-logické“ fungování živých organismů.

Na přednášce se dozvíte o principech Nové medicíny a dynamice vzniku a vývoje onemocnění na 3 úrovních zároveň: na úrovni duše (psychiky), mozku a orgánů. Seznámíte se s 5 přírodními biologickými zákonitostmi: emocionálně-duševním konfliktem jako spouštěčem konkrétního onemocnění, studenou a teplou fází nemoci, typologií orgánů a jejich citlivostí na konkrétní konfliktní prožitek. Pobavíme se o roli bakterií a mikrobů a o nemocech jako smysluplných programech přírody.