Informace a rezervace:zuzana@cititsedobre.cz
Neziskové
projekty

Spustili jsme projekt Dejme potravinám druhou šanci, který vytváří prostor ke sdílení jídla a jedlého "odpadu" - suché pečivo, skořápky a přepálený olej. Každý má možnost jídlo odložit nebo si jej vzít. Na zimu přibyla Dobroskříň a sběrné místo pro charitativní obchody Moment

více informací
Ohnutý
hřbet

Seminář připravený speciálně pro firmy, ve kterých zaměnstnanci dlouhými a nesprávnými pohybovými stereotypy přetěžují pohybový aparát. Nabízí nejen informace, ale i kompenzační cvičení.

více informací
DVPP
cvičení pro učitele

Kurz akreditovaný MŠMT představí cvičení Spirální stabilizace od MUDr. Smíška. Zaměřeno na pedagogické pracovníky v rámci další vzdělávání. Včasné rozpoznání špatných pohybových vzorců může být pro děti zásadní.

Více informací zatím není
Projekt
Srdce

Pracovat na sobě a tím měnit svět. Udělat malý krůček, který může vést k dalekému cíli. Jsme součástí projektu Srdce firmy Missiva a předáváme dál inspiraci, jak udělat svět úžasným místem pro život.

read more

Pár slov o centru Zdravé JáAby člověk dosáhl toho, co je možné, musí usilovat o to, co je nemožné. - Fischer

Centrum Zdravé Já

Jsme úplně obyčejní lidé, kteří se rozhodli vzít život do vlastních rukou. Máme spoustu snů, takových jako vy. V určitém okamžiku jsme zjistili, že sny se dají žít. Tak to děláme! Jdeme cestou, o které jsme přesvědčení, že je správná a vítáme každého, kdo chce jít s námi kousek cesty nebo celý život.

Po létech začátků a konců máme konečně svoje pevné místo. Jsme opět na začátku, ale máme kolem sebe spoustu úžasných lidí, kteří nám drží pěsti. Připravujeme nové projekty, které zapadají do naší filozofie.

read more

Chci dostávat informace o dění v centru

Kdo za projektem stojí:

Zuzana
Hnací motor celého projektu. Ví o všem a o všech.

Kontaktovat

Hana
Má na starost obchod - bez obalů i s obaly. Ráda si vyslechne vaše požadavky i nabídky.

Kontaktovat

Kateřina
Je ambasadorem projektu Srdce a stará se o zákazníky firmy Missiva.

Kontaktovat

Jiří
Vyřeší s vámi technické a organizační věci týkající se stavby a rekonstrukcí v centru.

Kontaktovat