Jóga pro děti aneb „Děti necvičí jógu, ony jsou jóga“ (Thomas Bannenberg)

Přirozený pohyb v dětském věku je velmi důležitým faktorem pro celkové zdraví organismu dětí. Dětská jóga je jednou z možností přirozeného pohybu. Děti umí být v přítomném okamžiku „tady a teď“, baví je přirozený pohyb, rády napodobují živé i neživé kolem nás a v neposlední řadě se rády pouští do světa fantazie.

Dětská jóga má velmi pozitivní účinky podporující nejen zdravý fyzický, ale také mentální vývoj dětí. Cvičením jógy s dětmi je přirozeně rozvíjena jejich tvořivost, představivost a učí se soustředění či uvolnění.

V kurzu jógy pro děti dle metodiky CADJ* si budeme společně hrát na zvířátka, napodobovat jejich zvuky, rostliny, věci a okolní svět, který nás obklopuje. V každé lekci se budeme učit správné dýchat prostřednictvím dechových cvičení s vhodnou motivací a uvolňovat se při relaxaci. Lekce je vhodná pro děti od 4-7 let. *CADJ – Česká asociace dětské jógy o. p. s.

Světem jógy bude děti provázet:
Ing. Lic. Jana Buroňová – lektorka hathajógy ve stylu Vinyasa a dětské jógy

Ukázková lekce: Pondělí 25. Března 2019 15:15-16:10
Termín kurzu: Pondělky 15:15-16:10 od 1.dubna – 24.června 2019

Kurzovné: 1098Kč/12lekcí

Místo konání: Centrum Zdravé Já, Palackého 457, Rožnov pod Radhoštěm

Bližší informace a REZERVACE na jana@jogana.cz nebo na tel.: 730 600 506
FB https://www.facebook.com/jogana.cz/

Category: Cvičení
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.