Terapie je metoda cíleně zaměřená na nějaký problém. Většina terapií prochází přes emoční stránku člověka. Strach, Zloba, Nenávist, Hněv, Beznaděj,… které se ukrývají hluboko, způsobují onemocnění, se kterými si doktoři neví rady. Mějte se rádi, naučte se mít tyto emoce pod kontrolou a zbavte se nemocí.
Pokud máte problémy a myslíte, že bych Vám s nimi mohla pomoci, objednejte se na terapie. Neprovádím standardní sezení. Po úvodním povídání se společně rozhodneme, jak budeme postupovat, podle Vašich možností.

Masérna

V celostním ošetření se mohou objevit prvky

Ceník platný od 1. 11. 2017

Délka Běžná cena Cena pro členy
Ošetření 1 hodina 600 Kč 500 Kč
Joalis 1 hodina 400 Kč 300 Kč
Terapie slovem 1 hodina 600 Kč 500 Kč
Terapie: duše, tělo a duch 1 hodina 600 Kč 500 Kč

Členem se může stát kdokoliv při zakoupení permanentky v hodnotě nejméně 2500 Kč. Platnost permanentky končí 12 měsíců od poslední evidované návštěvy. Permanentka je přenosná na jinou osobu pouze se souhlasem vystavitele. Nelze kombinovat členské slevy a slevy, poukazy či benefity od zaměstnavatele.

Storno podmínky:

Z objednané terapie je potřeba se odhlásit nejpozději 48 hodin před začátkem terapie. Je možné za sebe poslat náhradníka. V ostatních případech je klientovi naúčtována celá cena za objednanou terapii – majitelům permanentek se částka odečítá z kreditu permanentky, ostatním klientům bude platba účtována při další návštěvě.

Všechno souvisí se vším, tudíž lze terapie kombinovat a vybírat pro pacienta tu nejlepší léčbu.

Objednat se

Category:  | Leave a Comment