Lávové kameny

Masáž lávovými kameny dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxu. Proto je ve světě tak žádaná.

Při masáži se používá špičkových olejů a výtečných technik. Dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění.

Tranquility stone masáž,

která k nám přichází z číny a její hlavní náplň je harmonizovat čakry (energetická centra) a vyrovnávat energii na meridiánech. Menší lávové kameny (53 ks dle týdnů v roce), nižší teplota ohřevu (38-40 stupňů) a minimum masáže, ovšem celostní přístup, to je hlavní charakteristika této terapie.

La stone therapy

je americká verze masáže lávovými kameny. Má především snahu hluboce prohřát problematické svalové partie a relaxovat tělo i mysl. Mnohem větší teploty (60-70 stupňů), více masáže s kameny je to, co můžeme od této masáže lávovými kameny očekávat. Jsou zde příliš dlouhé prodlevy, kdy se s klientem nic neděje (klidně až 50% času).

Magic hot stones

základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně zvolená exotická aromaterapie umocňuje pocit kliku a pohody. V této terapii se využívá jak znalostí čínské medicíny (čakry, energetické dráhy), tak i prvků havajské masáže. Pracuje se zde především na stresových drahách. Tuto terapii bychom mohli charakterizovat jako vysoce relaxační, antistresovou a harmonickou (i pro maséra). Teplota ohřevu je v rozmezí cca 45-55 stupňů.

Účinky masáží:

  • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
  • hluboce relaxuje a harmonizuje
  • postupně prohřívá celé tělo
  • pomáhá detoxikaci organismu
  • vyrovnává energii v těle

Podmínky

Masáž lávovými kameny je určena pro ženy i muže všech věkových kategorií.

Délka

Masáž lávovými kameny trvá cca 60-120 minut.

Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy… Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Lávové kameny přiložené na tělo navozují kondici hlubokého uvolnění celého organismu. Podpoří a stimulují krevní oběh a tím obnoví energii těla, zrychlují metabolismus a mohou nastartovat proces hubnutí.

K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů dovezených z Číny, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují některé aniony kovů, přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu je používáno exotických aromatických olejů, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění.

Objednat se