Seminář: Nemoc je MŮJ učitel

Termín: pátek 27. 9. 2019 17:00 – 20:00
Vede: Mgr. Simona Brusová
Cena: 350 Kč
Rezervace: info@biobrusinka.cz

Přijďte se naučit, jak nastolit imunitní rovnováhu pomocí přirozeného ovlivňování „běžných“ onemocnění.

Zamyslet se nad problematikou oslabování vrozené imunity léky, předčasným očkováním, potlačováním symptomů nemoci a naučit se využívat léčivé síly horečky.

Nahlédnout do talíře našich dětí a eliminovat nutričně chudou stravu abychom jim nabídli vyváženou a bohatou stravu pro tělo a duši.

Náplň kurzu:
• Povíme si, jak přirozeně posílit imunitu dětí.
• Jak funguje imunitní systém a jaké látky je potřeba tělu dodat, aby reagoval správně.
• Jakou úlohu hraje zdravá střevní mikroflóra a způsoby její obnovy.
• Jak nechat působit léčivou sílu horečky a pozitivně ovlivnit přirozený průběh nemocí.
• A další způsoby přirozené stimulace imunitního systému.

Zveme Vás milí rodiče na oblíbený seminář s tématem imunita u dětí. Pojďte si udělat příjemný večer a potkat se nad tématy z oblasti zdraví dětí.

Možná to bude „ladies night“, ale muži jsou také vítáni:).
Seminář Vám odpoví, jak souvisí zdravé střevo, optimalizace zažívání a obnova střevní mikroflóry se zdravím. Poprosíme také přírodu, aby nám formou bylin dopomohla ke zdraví a dodala potřebné látky a vitamíny.
Běžné dětské nemoci hrají důležitou úlohu ve formování imunitního systému dětí. Umíte projít těmito dětskými onemocněními a vytěžit z nich maximum? Umíte být dítěti oporou a víte kdy je zapotřebí zasáhnout zvenčí a kdy je třeba nechat pracovat tělo? Stačí se zamyslet, která z úrovní je postihnutá, do jaké míry a v jaké kombinaci a poté zvolit TU SVOJI CESTU KE ZDRAVÍ. Je to jen na nás.

O lektorce:
Milé maminky, jmenuji se Simona a jsem poradkyně v oblasti přírodní medicíny, zabývám se léčením stravou, fytoterapií i psychosomatickou příčinou onemocnění. Nejvíce jsem ale máma malé Anitky a ještě menšího Alana.
Ve své praxi jsem našla největší seberealizaci jako terapeutka na soukromé klinice celostní medicíny v Praze, kde jsem zaštiťovala klientelu s širokou škálou onemocnění. V rámci své praxe terapeutky jsem pečovala také o onkologické klienty, kteří na klinice podstupovali celostní terapii či přírodní medicínu použili jako doplněk ke klasické alopatické léčbě.
Nyní na mateřské dovolené realizuji svůj záměr sdílet své profesní i životní zkušenosti s ostatními maminkami, které své ratolesti chtějí vést k přírodě a zdraví.

Cena zahrnuje:
– 3 hodinový seminář
– příjemné odpoledne pro vás v prostorách centra Cítit se dobře
– čas věnovaný jen vám účastníkům semináře, kdy nebude chybět prostor pro dotazy a diskuzi.

Nutná rezervace míst předem.
Platba v hotovosti na místě.
Kapacita omezena.