Seminář: Alergie dětí z pohledu celostní medicíny ZRUŠENO

Termín: pondělí 14. 10. 2019 11:00 – 14:00
Vede: Mgr. Simona Brusová
Cena: 350 Kč
Rezervace: info@biobrusinka.cz

Cílem kurzu je projít problematiku vzniku alergií na úrovni fyzické – vliv prostředí, oslabené imunity, výživy, a mentální – rodinné a vztahové souvislosti.

Náplň kurzu:
• Oslabování vrozené imunity léky, předčasným očkováním, potlačováním symptomů nemoci versus léčivá síla horečky a obnova imunitní rovnováhy.
• Nutričně chudá strava versus vyvážená a bohatá strava pro tělo a duši.
• Narušená rovnováha příznivých střevních bakterií versus zdravé střevo, optimalizace zažívání a obnova střevní mikroflóry
• Eliminace alergenů a provokačních faktorů z prostředí, snížení zátěže těžkými kovy versus „zdravě čistá“ domácnost.
• Strach versus podpora zdravého rodinného prostředí, bezpodmínečný zdroj bezpečí.

Zveme Vás milí rodiče na oblíbený seminář s tématem alergie u dětí. Pojďte si udělat příjemný den a potkat se nad tématy z oblasti zdraví dětí.

Komu je určené:
Všem maminkám dětiček, které trpí alergiemi různých typů a které to chtějí změnit.

O kurzu:
Občas se děti a dospělí stávají citlivými na běžné věci, jako jsou potraviny, zvířata, rostliny. Proč je tolik dětí již od raného věku postiženo alergií? Každá alergická reakce má svoji příčinu na úrovni tělesné, mentální nebo duchovní. Alergie ve své podstatě není nemoc, ale symptom, kterým k nám tělo promlouvá. Pokud ji odhalíme a odstraníme, alergie zmizí. Téměř každá alergie je léčitelná nebo do určité míry krásně zvládnutelná.
Příčiny alergií můžeme rozdělit do několika úrovní, tyto se obvykle u nemocných ještě různě kombinují. Pro úspěšnou léčbu je dobré poznat, která úroveň je v oslabení a zapracovat na ní.

Pro dětský organismus je často lehčí nemoci se bránit než ji nechat rozvinout. My mu v tom můžeme napomoci širokou škálou kroků, které vedou k jedinému cíli – ke zdraví. Stačí se zamyslet, která z úrovní je postihnutá, do jaké míry a v jaké kombinaci a poté zvolit TU SVOJI CESTU KE ZDRAVÍ. Je to jen na Vás.

Lektorka:
Milé maminky, jmenuji se Simona a jsem naturopatický poradce, tedy poradce v oblasti přírodní medicíny (fytoterapie, homeopatie, autopatie a nutriční výživy), odborník v oblasti léčení stravou a maminka malé Anitky a ještě menšího Alana.
Vystudovala jsem obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví na Lékařské fakultě Ostravské univerzity. Ve své praxi jsem našla největší seberealizaci jako terapeutka na soukromé klinice celostní medicíny v Praze, kde jsem zaštiťovala klientelu s širokou škálou onemocnění. V rámci své praxe terapeutky jsem pečovala také o onkologické klienty, kteří na klinice podstupovali celostní terapii či přírodní medicínu použili jako doplněk ke klasické alopatické léčbě. Podstatou mého přístupu je propojení prevence rizikového chování, přírodní medicíny (fytoterapie, homeopatie, autopatie a nutriční výživy), vlivu vnějších skutečností (rodinných, vztahových, sociálních) a nalezení společné harmonie v péči o člověka.
Nyní na mateřské dovolené realizuji svůj záměr sdílet své profesní i životní zkušenosti s ostatními maminkami, které své ratolesti chtějí vést k přírodě a zdraví.

Cena za seminář je 350,-.
Cena zahrnuje:
– 3 hodinový seminář
– příjemné odpoledne pro vás v prostorách Cítit se dobře
– čas věnovaný jen vám účastníkům semináře, kdy nebude chybět prostor pro dotazy a diskuzi.

Rezervace míst: info@biobrusinka.cz
Nutná rezervace míst předem.
Platba v hotovosti na místě.
Kapacita omezena.

Ze zkušeností návštěvníků seminářů vím, že si mnohem více odnášejí, pokud mají po celou dobu prostor se soustředit. Proto pokud máte možnost, přijďte bez dětiček. Přece jen si jdete odnést informace, které budou hodnotné právě pro Vaše ratolesti. Pokud ale hlídání nemáte, Vaše dětičky jsou vítány:).

Těšíme se na Vás:)