Seminář: Nemoc jako dar

Termín: pondělí 18. 11. 2019 11:00 – 14:00
Vede: Mgr. Simona Brusová
Cena: 350 Kč
Rezervace: info@biobrusinka.cz

Přijďte se naučit, jak nastolit imunitní rovnováhu pomocí přirozeného ovlivňování „běžných“ onemocnění.

Zamyslet se nad problematikou oslabování vrozené imunity léky, předčasným očkováním, potlačováním symptomů nemoci a naučit se využívat léčivé síly horečky.

Nahlédnout do talíře našich dětí a eliminovat nutričně chudou stravu abychom jim nabídli vyváženou a bohatou stravu pro tělo a duši.

Seminář Vám odpoví, jak souvisí zdravé střevo, optimalizace zažívání a obnova střevní mikroflóry se zdravím. Poprosíme také přírodu, aby nám formou bylin dopomohla ke zdraví a dodala potřebné látky a vitamíny.

Náplň kurzu:
• Povíme si, jak přirozeně posílit imunitu dětí.
• Jak funguje imunitní systém a jaké látky je potřeba tělu dodat, aby reagoval správně.
• Jakou úlohu hraje zdravá střevní mikroflóra a způsoby její obnovy.
• Jak nechat působit léčivou sílu horečky a pozitivně ovlivnit přirozený průběh nemocí.
• A další způsoby přirozené stimulace imunitního systému.

Zveme Vás milí rodiče na oblíbený seminář s tématem imunita u dětí. Pojďte si udělat příjemný den a potkat se nad tématy z oblasti zdraví dětí.

Běžné dětské nemoci hrají důležitou úlohu ve formování imunitního systému dětí. Umíte projít těmito dětskými onemocněními a vytěžit z nich maximum? Umíte být dítěti oporou a víte kdy je zapotřebí zasáhnout zvenčí a kdy je třeba nechat pracovat tělo? Stačí se zamyslet, která z úrovní je postihnutá, do jaké míry a v jaké kombinaci a poté zvolit TU SVOJI CESTU KE ZDRAVÍ. Je to jen na nás.

Lektorka:
Milé maminky, jmenuji se Simona a jsem naturopatický poradce, tedy poradce v oblasti přírodní medicíny (fytoterapie, homeopatie, autopatie a nutriční výživy), odborník v oblasti léčení stravou a maminka malé Anitky a ještě menšího Alana.
Vystudovala jsem obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví na Lékařské fakultě Ostravské univerzity. Ve své praxi jsem našla největší seberealizaci jako terapeutka na soukromé klinice celostní medicíny v Praze, kde jsem zaštiťovala klientelu s širokou škálou onemocnění. V rámci své praxe terapeutky jsem pečovala také o onkologické klienty, kteří na klinice podstupovali celostní terapii či přírodní medicínu použili jako doplněk ke klasické alopatické léčbě. Podstatou mého přístupu je propojení prevence rizikového chování, přírodní medicíny (fytoterapie, homeopatie, autopatie a nutriční výživy), vlivu vnějších skutečností (rodinných, vztahových, sociálních) a nalezení společné harmonie v péči o člověka.
Nyní na mateřské dovolené realizuji svůj záměr sdílet své profesní i životní zkušenosti s ostatními maminkami, které své ratolesti chtějí vést k přírodě a zdraví.

Cena za seminář je 350,-.
Cena zahrnuje:
– 3 hodinový seminář
– příjemné odpoledne pro vás v prostorách Cítit se dobře
– čas věnovaný jen vám účastníkům semináře, kdy nebude chybět prostor pro dotazy a diskuzi.

Rezervace míst: info@biobrusinka.cz
Nutná rezervace míst předem.
Platba v hotovosti na místě.
Kapacita omezena.

Ze zkušeností návštěvníků seminářů vím, že si mnohem více odnášejí, pokud mají po celou dobu prostor se soustředit. Proto pokud máte možnost, přijďte bez dětiček. Přece jen si jdete odnést informace, které budou hodnotné právě pro Vaše ratolesti. Pokud ale hlídání nemáte, Vaše dětičky jsou vítány:).

Těšíme se na Vás:)