TRANSFORMAČNÍ PSYCHOLOGIE, PORADENSTVÍ, KOUČINK

Termín: dle objednání
Vede: Mgr. Dagmar Hladká – terapeut, kouč, mentor, lektor
Cena terapie: 650 Kč
Rezervace: cestaksobe@terapie-hladka.cz, 603 815 240

Každý z nás potřebuje někdy pomoc, neví si rady nebo chce něco změnit. Trápíte-li nepříjemnými tělesnými nebo psychickými stavy, ráda vám pomohu, abyste nalezli cestu k uzdravení svého života. Poskytuji individuální poradenství a terapeutickou pomoc v těchto oblastech:

– krizových životních situacích /trápíte se a nevíte si rady/
– v oblasti vztahových problémů /partnerských, rodinných, pracovních/
– při zvládání emoční zátěže, obav z neúspěchu, pocitu prázdnoty, ztráty energie, únavy, vyčerpání, pocitu neuspokojeného života, nízkého sebevědomí, sebedůvěry, pocitu vlastní nedostatečnosti
– při fyzických a psychických potížích, pocitech strachu, úzkosti, depresích, traumatech
– osobní rozvoj a sebepoznání

Ty sám určuješ směr, kam kráčíš…
Určuješ i to, kam nakonec dojdeš…
Vše začíná v naší mysli…


Pracuji s dětmi, dospívajícími i dospělými. Poskytuji krátkodobé i dlouhodobé terapie dle závažnosti potíží. Preferuji celostní přístup a ke klientovi přistupuji z pohledu těla, mysli a duše. Sezení je přísně diskrétní a je zcela důvěrné. Neposkytuji záznamy o klientech třetím osobám. Setkání probíhá v útulné terapeutické místnosti a klient si terapii hradí sám.

Výhodou pro vás mohou být kratší objednací lhůty. Nepotřebujete doporučení od lékaře. Všechny metody a techniky jsou zcela bezbolestné. Klient si sám volí dle závažnosti problému délku terapie.

Od ledna v Centru Zdravé Já v Rožnově pod Radhoštěm. Těším se, že vám budu moci pomáhat lépe zvládat současný hektický způsob života a že společně najdeme řešení vašich potíží.