Hlas duše

Propojení hlasu, pohybu a dechu v bdělé přítomnosti.
Záměrem setkání je ztišit se, zpomalit, naladit se sám či sama na sebe, zaposlouchat se do vlastních vnitřních melodii, či rytmů. Dovolit si je vyjádřit a sdílet s druhými. Otevřít se vlastní tvořivosti a společnému plynutí na vlnách zpěvu a tance. To vše v bezpečném prostoru a kruhu skupiny.
Můžeme zažít dětskou radost, můžeme si dopřát i oprávněný smutek, můžeme si dovolit být v prostoru, který vytvoříme, autentičtí – pravdiví sami k sobě.
Uvolnění napětí a bloků tělesných i emočních, nastartování léčivých procesů v těle, sebepoznání, improvizace, radost ze společného tvoření a spolubytí.
Termín: neděle 27. 6. 2021 10:00 – 18:00
Těšíme se na hlas Vaší duše <3
Pár dnů před událostí Vám dáme vědět, co si vzít s sebou.
Platba probíhá na místě v hotovosti. Prosím, připravte si částku 1000 Kč.
Nechť Vám to ladí 🙂
Lektorka: Mgr. Vladimíra Gavlasová
Jsem muzikoterapeutka, lektorka hudebních programů. Jsem na cestě objevování možností a léčivého potenciálu vlastního hlasu. Jsem na cestě poznávání, jak hlasem podpořit druhé. Mými učiteli jsou již od roku 2016 Smadar Emor z Izraele (Voice in Movement Integration) a Rena Milgrom (DanceLab – somatika). Tyto inspirativní a zkušené lektorky mne provázejí v mezinárodním výcviku Body Voice.
 
Proč název pro hlasový workshop HLAS DUŠE?
Když se zastavím v běhu života a dopřeju si čas pro sebe na workshopu, vyprázdním svou mysl a jen v tichu čekám… setkám se se svou duší, se svou esencí, se svým zdrojem vitality a kreativity. Náhle přicházejí impulzy v podobě zvučení, letmého pohybu, zpěvu, tance či uzemněného rytmu.
Cítím, že tady v tomto prostoru jsem „doma“. Je to konejšivý hřejivý pocit – tady jsem vítaná, tady jsem to já – bez nutnosti hrát jakékoli role či nasadit masku. Tady v tomto prostoru přijímám sebe sama, jaká jsem a cítím, že jsem i přijímána. Dotýkám se své duše a procházím okouzlující cestou objevování toho, kdo jsem, jaké možnosti mi mé tělo nabízí, jak komunikuji se světem.
Říká se, že hlas je oknem do naší duše. Naši duši stěží zahlédneme, ale můžeme ji uslyšet. HLAS DUŠE….