WORKSHOP | Poznej svůj hlas – poznej sám sebe

Na věku nezáleží, se zpěvem můžeš začít kdykoli! Pokud v Tobě na cestě životem zakořenila nedůvěra v sebe a Tvůj hlas v důsledku tvrzení, že máš raději mlčet, že zpívat neumíš nebo že na to zkrátka nemáš, přesvědčím Tě o opaku! Dar hlasu má každý z nás! Dovol si probudit a nechat růst svůj (nejen) hlasový potenciál!
Těšíme se na Vás na workshopu Poznej svůj hlas – poznej sebe sama
– 
Platba (2200 Kč) probíhá v hotovosti na místě.
Rezervujte si místo pro svůj hlas prostřednictvím rezervačního systému centra.
Máte-li dotazy, které pozvánka nezodpoví, neváhejte se zeptat (jde tu koneckonců o hlas).
Srdečně za centrum Cítit se dobře Kateřina Fojtíková
vesvemzivlu@gmail.com, 774 983 521
Nestanovuj si však předem přehnaná očekávání! Těš se na společnou cestu poznání sebe sama a svého hlasu, který je nejdokonalejším hudebním nástrojem a zároveň nejdostupnějším a nejúčinnějším léčebným prostředkem.
Bude mi ctí, být Ti podporou a inspirací na cestě k otevření Tvého hlasu, vlastní sebedůvěře, emočnímu uvolnění, tvůrčí a hlasové svobodě, komplexnímu pochopení hlasu a Tvému jedinečnému projevu bez žánrového omezení. Kreativním přístupem Tě navedu k osvojení si správné hlasové techniky, rezonance, vědomé radosti, lásce a prožitku z hudby.
Klára Blažková, zpěvačka (Ensemble Flair, JazzHec, BROLN aj.), hlasová koučka a pedagožka, frontmanka pěvecké skupiny BLAženky. Vystudovala mimojiné etnologii a mimojiné folklór v ní ožívá v nečekaných polohách.
Věnuje se také manažerství a marketérství v kultuře a copywritingu.
linktr.ee/Klara_Blazkova
Případné dotazy směřujte organizátorce Katce na vesvemzivlu@gmail.com
Těšíme se na Vás hlasitě!