CESTA KRAJINOU DUŠE – MUZIKOLADĚNÍ

Nevšední hudební dílna ,,Cesta Krajinou Duše“ je zajímavou příležitostí potkat sebe sama v jemnosti i dynamice v přítomném okamžiku.
Společně vytvoříme bezpečný prostor, požehnaný silami všech směrů medicínského kruhu.
Za doprovodu divého bubnu, didgeridoo, flétny, tibetských mís, zvonkoher a otevřeného hlasu aktivujeme své fyzické a energetické tělo.
Magický zvuk Hand panu nás provede společně s mluveným slovem k propojení se se Zdrojem ( Prvotní silou, ze které vše vychází a kam se vše navrací).
V tomto naladění pak budeme naslouchat našemu Srdci abychom následně nechali zaznít Píseň Srdce.
Pro tento účel vám jsou k dispozici veškeré hudební nástroje, na které můžete dle libosti Záměr vašeho Srdce nechat zaznít.
Zacílením na to co si naše Srdce přeje společně s hrou na hudební nastroje je forma vyjádření modlitby, která posiluje její naplnění ve hmotném světě.
Budeme také pracovat na otevírání hlasu, hudebního nástroje, který nám rezonuje přímo v těle a tím tak bezprostředně působí na jeho harmonizaci.
K tomu nám kromě různých technik pomůže svou vibrací shrutibox a zpěv manter(převážně v našem jazyce) – pro lepší spojení se s poselstvím obsaženém v textu…
Vše je hravé, muziko-ladivé, muziko-hladivé..
..a přesto s dotekem podstaty..
Člověk odchází uvolněn, příjemně naladěn, více v sobě, sám se sebou propojen.
Kde:
Palackého 457, Rožnov pod Radhoštěm
Kdy:
Příchod je možný od 17:15, k dispozici je drobné občerstvení. Dílna začíná v 17:30 trvá cca 2 – 2,5 h
Cena: 450 Kč
Rezervace:
Napište prosím sms ve tvaru –
,,Cesta Krajinou Duše Rožnov “ + Příjmení (případně doplňte o počet osob) na číslo 721 205 215. Dílna má kapacitu 15 osob.
Už se moc těším na společné souladění🍀
S pozdravem
Richard Vít