SEMINÁŘ MISSIVA

Termín: čtvrtek 12. 3. 2020 17:00 -18:30
Vede: Kateřina Neřádová
Cena: 30 Kč
Rezervace: neradova@seznam.cz, 604 259 094

Trápí vás kožní vyrážky, časté nachlazení nebo zažívací problémy? Možná si ubližujete sami. Každý den používáte několik desítek toxických látek přímo na kůži – uklid, praní, kosmetika…

Věděli jste, že
+ výskyt ekzému rapidne vzrostl, když se objevily aviváže?
+ existují děti i dospělí alergičtí na přípravky na nádobí?
+ běžně používané prostředky ničí přírodu a tím opět ubližujeme sami sobě?

Přitom řešení je velmi jednoduché a není třeba se vracet k mydlu a octu. Pojďte udělat krok ke svému zdraví a najděte úklidové prostředky, které neničí vaše zdraví ani prostředí, ve kterém žijete.

Představení české firmy, která se zabývá vývojem,výrobou, distribucí a prodejem produktů každodenní spotřeby. Součástí akce je i diskuze se zkušenými uživateli výrobků. Na setkání je možno se osobně seznámit z produkty a lze je zakoupit v našem bezobalovém obchodě.

Poradna pro život bez odpadu

Každou středu mezi 10 a 11 hodinou – více informací zde.

Vede: Ing. Hana Halaštová
Nutná je rezervace na e-mailu hanka@vyrobkyspribehem.cz – poradna proběhne při minimální účasti 5 přihlášených.

Cena za celou poradnu je 500 Kč a vstupné se bude odvíjet od množství účastníků, proto sdílejte a pozívejte kamarády.

Maximální kapacita je 15 osob, děti nejsou překážkou, klidně je berte sebou

MEDITAČNÍ SETKÁNÍ S HO´OPONOPONO

Termín: pátek 13. 3. 2020 17:00 – 19:00
Vede: Libuše Poulíčková, cena: 200 Kč
Rezervace: lpoulickova@seznam.cz

Ho´oponopono,je starý havajský proces řešení našich problémů, který nám přišla ukázat Morrnah Nalamaku Simeona. Je to prosba o obnovení vlastního JÁ! Začíná ve vědomé mysli a přepracovává vzpomínky, podle kterých jsme se učili jednat. Dostává nás do nulového stavu. Stavu klidu mysli a spojení s naším pravým JÁ. Stačí nám k tomu víra a čtyři věty.

Jednoduchý návod jak změnit svůj život! Samozřejmě k lepšímu. Měnit život k horšímu se nemusíme učit, to na základě svých zkušeností děláme. V tom jsme mistři. Jde o to, že tyhle poznatky použijeme a přeměníme.

JÓGA PRO RODIČE S DĚTMI VE VĚKU 2,5 – 5 LET

Termín: neděle 15. 3. 2020 16:45 – 17:35
Cena: 190 Kč/ rodič+dítě
Bližší informace: jana@jogana.cz | Závazné přihlášení: zde
Vede: Ing. Lic. Jana Buroňová – lektorka hathajógy ve stylu Vinyasa, Nada a dětské jógy.

Na jógové lekci si společně ve dvojici zacvičí rodiče i děti. V jejím průběhu se střídají ásany či pohybové hry, které podporují vazbu mezi rodičem a dítětem na úrovni fyzické, emoční a sociální či napomáhají budovat vzájemnou důvěru.

Lekce je také „okořeněna“ o prvky a nácvik hravé nenáročné akrobacie, díky které děti získávají zdravé sebe-vědomí. Prostřednictvím společného fyzického kontaktu a doteku děti poznávají své hranice, lépe vnímají a ovládají tělo. Lekce je ukončena zklidněním, nácvikem relaxace či masáží :).

SEMINÁŘ: ČAKRY A AURA

Termín: čtvrtek 19. 3. 2020 18:00 – 20:00
Vede: Mgr. Dagmar Hladká
Cena: 200 Kč
Rezervace míst: dajahladka@seznam.cz

Čakry a jejich význam pro Tělo i Duši – přednáška je vhodná pro všechny, kteří chtějí pochopit principy fungování čaker – energetiky těla. Čakry vyzařují do okolí energii, kterou popisujeme a vnímáme jako auru.

Každá nemoc je emocionálně způsobena zablokováním energie, jde o narušení rovnováhy a ztrátu harmonie. Závist, nenávist, křivda, zloba, lítost, strach, trápení se pro jiné, to vše nám bere energii a výsledkem je únava, rozladění, stres a nemoc za dveřmi.
Během semináře pochopíte jaké jednání, emoce a pocity blokují naše energetická centra, která se vztahují k příslušným orgánům a jaké nemoci vyvolávají. Dostanete i praktické návody, jak se sebou doma pracovat. Každý z nás je tvůrcem svého vlastního vesmíru a naše myšlenky jsou nástrojem, který ovlivní to, jak bude náš život vypadat.

Neexistuje zdravá duše a nemocné tělo, tak jako neexistuje nemocná duše a zdravé tělo.

VYŠETŘENÍ POHYBOVÝCH VAD U DĚTÍ

Termín: pátek 20. 3. 2020 13:00 – 16:00
Odborné vyšetření provede zkušená terapeutka MVDr. Zuzana NEŘÁDOVÁ
Vyšetření pohybového aparátu dětí je ZDARMA.

Tato akce je finančně podpořena městem Rožnov pod Radhoštěm.

VÝTVARNĚ RELAXAČNÍ WORKSHOP: MALOVÁNÍ MANDAL NA PLÁTNO

Termín: sobota 21. 3. 2020 9:00 – 15:00
Vede: Ing. Lucia Čapková | Dot Art Therapy
Cena: 1500 Kč
Více informací: capkova.lucia@gmail.com

Relax, kreativita opět volá… Přijde si namalovat svou vlastní mandalu právě tak, jak se vám bude líbit. Odnesete si hlavně radost z kreativity, odpočinek, odhození stresu. A jako bonus budete mít svojí mandalu na plátně. Tečku po tečce si ji namalujete a promítnete do ní sebe samotnou. Na kurzu stihneme namalovat mandalu o rozměrech 30x30cm.

 

Podrobnosti:
Mandalu si nejdříve předkreslíme na plátno. Vyberete si tvar a barvy, které se vám líbí. Pak vysvětlím techniku tečkování a pak už se budete plně soustředit jenom na malování a užívat si každou tečku. Technika je vhodná i pro úplně začátečníky a i výtvarně nenadané. Vše vysvětlím a odnesete si krásný obrázek domů s úsměvem na tváři. Na kurz není potřeba nic nosit, všechny pomůcky máte v ceně. Na sebe pracovní oblečení, kdyby náhodou ukápla barva, ať si nezničíte své oblíbené kousky.

Místa jsou omezená, NUTNO REZERVOVAT zaplacením ceny kurzovného 1.500Kč na účet: 107-2828240257/0100. Následně zaslat email na: capkova.lucia@gmail.com s informací o tom, o jaký termín máte zájem. Děkuji a těším se na vás. Kurz bude probíhat od 9:00 do 15:00.

Výtvarně relaxační kurz se v centru Zdravé Já uskuteční také v termínu 25.4.2020

4 – HODINOVÉ CVIČENÍ PRO SPRÁVNÉ DRŽENÍ TĚLA

Zveme vás na sobotní 4 – hodinový odborný kurz SM systému. Naučíte se správné provedení cviků a korekci, dozvíte se jak SM systém funguje, nacvičíme chůzi s holemi. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro ty co mají s SM systémem zkušenost.

Termín: sobota 21. 3. 2020 9:00 – 13:00
Vede: Ing. Jiří Forejtek, cena: 900 Kč (děti do 15 let v doprovodu rodičů 500Kč)
Rezervace: zuzana@cititsedobre.cz, tel. 732 663 898

V případě naplnění dopoledního kurzu otvíráme i odpolední (14:00 – 18:00).

Pokračovat ve čtení „4 – HODINOVÉ CVIČENÍ PRO SPRÁVNÉ DRŽENÍ TĚLA“

MEDITACE: OČISTA ČAKER A AURY S PŘEDNÁŠKOU K DANÉMU TÉMATU

Termín: pondělí 23. 3. 2020 18:30 – 20:00
Vede: Mgr. Dagmar Hladká
Cena: 150Kč
Rezervace míst: dajahladka@seznam.cz

Stav našich čaker ovlivňuje to, jak se nám v životě daří, nebo nedaří. Pokud čakrami volně proudí energie, jdeme životem lehce a s radostí. Pokud se nám delší dobu nedaří, energie čakrami volně neproudí. Buď je čakra otevřená moc, nebo je zablokovaná a nám se to projevuje buď v nemocích, nebo v problémech ve vztazích, v komunikaci, v práci, v penězích a v hojnosti vůbec.

Během meditace projdeme všech 7 základních čaker – energetických center těla, které budeme čistit a harmonizovat. Výsledkem bude svěží, vyrovnané tělo, naladěné na pozitivní vlny a zdroje energie, pocit klidu, bezpečí a harmonie. V úvodní přednášce zazní jen krátce charakteristika jednotlivých čaker, se kterými budeme v meditaci pracovat. Hlubší pochopení vztahů čaker k jednotlivým emocím uslyšíte na přednášce o čakrách.

S sebou si prosím vezměte pohodlné oblečení, karimatku, deku, pití, ev. šátek na oči.

PŘEDNÁŠKA: ZNÁTE ČESKÉ SUPERPOTRAVINY?

Termín: čtvrtek 26. 3. 2020 17:00 – 19:00
Vede: Veronika Hanzlíková
Cena: 125 Kč
Více informací: hanka@vyrobkyspribehem.cz, vstupenky k zakoupení zde

Taky vám přijde zbytečné se ládovat cizokrajnými goji, chia, quinoa aj. jen proto, že jsou to prý superpotraviny?

Jsou exotické potraviny vůbec lepší a zdravější než ty naše české nebo slovenské? Nejsou. I u nás máme superpotraviny a můžeme si z nich vařit báječná jídla.

Med, česnek, ořechy, dýně, cibule, máslo, borůvky… a mnoho dalších si označení „super“ zaslouží.

Zajímá vás, jak tyto naše zázračné potraviny používaly naše babičky? Chcete využít jejich potenciál, ale nevíte si rady? Hledáte výživového poradce, který bude umět odpovědět na vaše otázky ohledně lokální stravy?

Pojďte odkrýt tajemství léčení jídlem.

KDO JE VERONIKA HANZLÍKOVÁ

  •  Akreditovaná výživová poradkyně a emoční koučka s celostním přístupem ke zdraví, tělu i duši.
  •  Inženýrka biochemie a potravinářské technologie.
  •  Autorka projektu Vědomé a laskavé výživy, kde i jídlo „mluví“.
  •  Žena, kterou provází ulcerózní kolitida. Kolitida se spolu s Crohnovou chorobou schovává také pod zkratkou IBD.

Individuální konzultace a odbloky

Termín: pátek 27. 3. 2020 od 17:00

Průvodce Libuše Poulíčková
Cena 700 Kč/hod, rezervace na lpoulickova@seznam.cz

Když nejsme „v pohodě“, když se nám nedostává financí, když máme problémy v partnerství, zkrátka když jsme nešťastní, je to s největší pravděpodobností tím, že jednáme a žijeme podle toho, co se nám v minulosti stalo a jak jsme to v tu danou chvíli vnímali.
Vždy totiž máme možnost, se na to, co se stalo, podívat ze dvou stran. Buď negativně, nebo pozitivně. Když danou situaci vyhodnotíme negativně, začíná v našem chemický proces, který nazýváme stresem a vede až k nemoci. Pokud ji vyhodnotíme pozitivně, tak se v našem těle odehrává chemický proces, kterému říkáme štěstí. Takže záleží jen na nás, jak se na věci díváme.

V odblocích máme možnost se do dané situace vrátit a „uzdravit ji“-podívat se na věci jinak, pochopit proč se to stalo a třeba i odpustit (pokud je třeba:-)).

BESEDA O NADVÁZE ČI PODVÁZE BEZ JOJO EFEKTU. KUDY NA TO?

Termín: pátek 27. 3. 2020 17:00 – 18:30
Besedou provázejí- tekajenky- lektorky základního výcviku PŽ: Naďa Georgievová  a Megy Žižková
Cena: 150 Kč
Rezervace: Naďa 608877268, Megy 777648096

Beseda o tom jak se dostat ke své vysněné váze a netrápit se. Provedeme vás krok po kroku a povíme si o funkčním postoji a jak se k němu dostat, aby nám to šlo. Také jak důležité je brát vážně, že pro každého z nás vede cesta individuálně a co to znamená? S námi na to nejste sami. Podpora je při hubnutí či přibírání velmi důležitá. Těšíme se na vás.

ZÁŽITKOVÝ KURZ: PEČENÍ KVÁSKOVÉHO PEČIVA

Termín: sobota 28. 3. 2020 14:00 – 18:00
Vede: Ing. Hana Halaštová
Cena: 590 Kč
Rezervace: hanka@vyrobkyspribehem.cz

Během 4 hodin ochutnáte 5 druhů kváskových chlebů a další pečivo, jeden chleba si krok po kroku upečeme a kromě pečiva si odnesete i recepty s vlastními poznámkami. Zdarma dostanete aktivní kvásek. Po kurzu si můžete nakoupit ošatky, mouky a semínka v našem bezobalovém obchodě.

MEDITAČNÍ SETKÁNÍ S HO´OPONOPONO

Termín: pátek 3. 4. 2020 17:00 – 19:00
Vede: Libuše Poulíčková, cena: 200 Kč
Rezervace: lpoulickova@seznam.cz

Ho´oponopono,je starý havajský proces řešení našich problémů, který nám přišla ukázat Morrnah Nalamaku Simeona. Je to prosba o obnovení vlastního JÁ! Začíná ve vědomé mysli a přepracovává vzpomínky, podle kterých jsme se učili jednat. Dostává nás do nulového stavu. Stavu klidu mysli a spojení s naším pravým JÁ. Stačí nám k tomu víra a čtyři věty.

Jednoduchý návod jak změnit svůj život! Samozřejmě k lepšímu. Měnit život k horšímu se nemusíme učit, to na základě svých zkušeností děláme. V tom jsme mistři. Jde o to, že tyhle poznatky použijeme a přeměníme.

4 – HODINOVÉ CVIČENÍ PRO SPRÁVNÉ DRŽENÍ TĚLA

Zveme vás na sobotní 4 – hodinový odborný kurz SM systému. Naučíte se správné provedení cviků a korekci, dozvíte se jak SM systém funguje, nacvičíme chůzi s holemi. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro ty co mají s SM systémem zkušenost.

Termín: sobota 4. 4. 2020 9:00 – 13:00
Vede: Ing. Jiří Forejtek, cena: 900 Kč (děti do 15 let v doprovodu rodičů 500Kč)
Rezervace: zuzana@cititsedobre.cz, tel. 732 663 898

V případě naplnění dopoledního kurzu otvíráme i odpolední (14:00 – 18:00).

Pokračovat ve čtení „4 – HODINOVÉ CVIČENÍ PRO SPRÁVNÉ DRŽENÍ TĚLA“

BESEDA O NADVÁZE ČI PODVÁZE BEZ JOJO EFEKTU. KUDY NA TO?

Termín: čtvrtek 9. 4. 2020 17:00 – 18:30
Besedou provázejí- tekajenky- lektorky základního výcviku PŽ: Naďa Georgievová  a Megy Žižková
Cena: 150 Kč
Rezervace: Naďa 608877268, Megy 777648096

Beseda o tom jak se dostat ke své vysněné váze a netrápit se. Provedeme vás krok po kroku a povíme si o funkčním postoji a jak se k němu dostat, aby nám to šlo. Také jak důležité je brát vážně, že pro každého z nás vede cesta individuálně a co to znamená? S námi na to nejste sami. Podpora je při hubnutí či přibírání velmi důležitá. Těšíme se na vás.

REZONUJTE SE ZVUKEM ÓM – Úplňkový OM Chanting

Termín: středa 8. 4. 2020 19:30 – 21:00
Vede: Mgr. Dagmar Hladká, dajahladka@seznam.cz
Cena: zdarma (dobrovolný příspěvek)

OM Chanting využívá transformační síly zvuku ÓM a přeměňuje negativitu v pozitivní energii. Je to prastará technika védských Mistrů, která harmonizuje mysl, pročistí fyzické, psychické i mentální tělo, pročišťuje karmu, kolektivní vědomí a velmi tím pomáháme planetě Zemi. ÓM je univerzálním zvukem stvoření, nejvyšší a nejčistší vibrací, která existuje. Tato technika je vhodná pro všechny věkové skupiny, proto, kdo cítíš volání a touhu, podpořit společný záměr – mír v sobě i ve světě, jsi srdečně vítán. Vše zdarma jako služba lidem a planetě.  Těším se na vás. Dagmar

OM Chanting obvykle trvá jednu hodinu a využívá jedinečnou kombinaci uspořádání ve dvou soustředných kruzích, kontinuálního zpívání ÓM v přítomnosti organizátora OM Chantingu.

 

JÓGA PRO RODIČE S DĚTMI VE VĚKU 2,5 – 5 LET

Termín: pátek 10. 4. 2020 17:00 – 17:50
Cena: 190 Kč/ rodič+dítě
Bližší informace: jana@jogana.cz | Závazné přihlášení: zde
Vede: Ing. Lic. Jana Buroňová – lektorka hathajógy ve stylu Vinyasa, Nada a dětské jógy.

Na jógové lekci si společně ve dvojici zacvičí rodiče i děti. V jejím průběhu se střídají ásany či pohybové hry, které podporují vazbu mezi rodičem a dítětem na úrovni fyzické, emoční a sociální či napomáhají budovat vzájemnou důvěru.

Lekce je také „okořeněna“ o prvky a nácvik hravé nenáročné akrobacie, díky které děti získávají zdravé sebe-vědomí. Prostřednictvím společného fyzického kontaktu a doteku děti poznávají své hranice, lépe vnímají a ovládají tělo. Lekce je ukončena zklidněním, nácvikem relaxace či masáží :).

SEMINÁŘ MISSIVA

Termín: čtvrtek 16. 4. 2020 17:00 -18:30
Vede: Kateřina Neřádová
Cena: 30 Kč
Rezervace: neradova@seznam.cz, 604 259 094

Trápí vás kožní vyrážky, časté nachlazení nebo zažívací problémy? Možná si ubližujete sami. Každý den používáte několik desítek toxických látek přímo na kůži – uklid, praní, kosmetika…

Věděli jste, že
+ výskyt ekzému rapidne vzrostl, když se objevily aviváže?
+ existují děti i dospělí alergičtí na přípravky na nádobí?
+ běžně používané prostředky ničí přírodu a tím opět ubližujeme sami sobě?

Přitom řešení je velmi jednoduché a není třeba se vracet k mydlu a octu. Pojďte udělat krok ke svému zdraví a najděte úklidové prostředky, které neničí vaše zdraví ani prostředí, ve kterém žijete.

Představení české firmy, která se zabývá vývojem,výrobou, distribucí a prodejem produktů každodenní spotřeby. Součástí akce je i diskuze se zkušenými uživateli výrobků. Na setkání je možno se osobně seznámit z produkty a lze je zakoupit v našem bezobalovém obchodě.

Seminář: Konstelacemi k probuzení

Termín:  23. – 24. 5. 2020 (sobota 9 – 18 hod., neděle 9-17 hod.)
Vede: lékařka v oboru neurologie,rehabilitace a celostní medicíny MUDr. Ivana Wurstová
Cena: 3 000 Kč
Rezervace: zuzana@cititsedobre.cz

Konstelace jsou vynikající metoda k nahlédnutí na vztah ke svým rodičům, dětem, partnerovi, kolegům i své nemoci. Přišel čas se podívat, jak si stojím ve vztahu sám k sobě. Tam je cesta. Pokud pohlédnu dospělým pohledem sám na sebe, nemusím se již vracet. A konstelace nám opět pomohou. Dospělý pohled na naše žití nás dovede k probuzení. Zjištění, kde vlastně stojíme a proč. A z toho místa se začneme pohybovat. Proudem, který nás ponese naším životem, bez zákrutů a překážek. Jen nás samotné se sebou. Potom se začneme navzájem potkávat, ale již na jiné vlně. Přijetí všeho, co se mi děje přináší pochopení a otevření se životu.

Pokračovat ve čtení „Seminář: Konstelacemi k probuzení“

Kurz SM Systém 1C A 1D – základy manuálních technik

Úvod do metody Spirální stabilizace páteře – prevence, regenerace
-Principy metody, základní cviky, základní masážní a manuální techniky.
-Příčiny vedoucí k přetížení páteře, prevence, regenerace, kondice.

Termín: pátek a sobota 27. – 28. 6. 2020 9:00 – 17:00
Vede: MVDr. Zuzana Neřádová
Cena: 3000 Kč
Rezervace: zuzana@cititsedobre.cz

Pravidelně otevíráme dvoudenní kurz zaměřený na problematiku pohybového aparátu, po jehož absolvování jsou účastníci schopni chápat špatné držení těla, dopady sedavého stylu života nebo nezdravého pohybu na páteř. Spirální stabilizace vás naučí umět snadno sjednat nápravu a vrátit páteři její přirozenou funkčnost.

Kurzy jsou vhodné pro ty, kteří:
– chtějí metodu používat se svými klienty a naučit se kompletní teorii (lékaři, fyzioterapeuti, maséři, trenéři, učitelé tělesné výchovy)
– se chtějí cvičení naučit jen pro sebe (lidé kteří mají potíže s pohybovým aparátem nebo jim jen chtějí předejít)

Vyberte si z nabídky kurzů:
1A,B (2 dny) – Základní kurz cvičení pro začátečníky 1. – 2. 2. 2020
1C,D (2 dny) – Základy manuálních technik 27. – 28. 6. 2020
3A (2dny) – Horní končetina 29. 2. – 1. 3. 2020
5A (2 dny) – Skolióza 22. – 23. 2. 2020 Pokračovat ve čtení „Kurz SM Systém 1C A 1D – základy manuálních technik“

POBYT U MOŘE S POHYBEM – CHORVATSKO | PAG 2020

Dokázali jsme to! Chorvatsko 2020! Jiné místo! Jiná cestovka! Jiné zážitky!
Je ohlášen velký zájem, proto neváhejte a přihlaste se. Máme krásné klidné místo na ostrově Pag!

TERMÍNY: 20.7. – 29.7.2020
27.7. – 5.8.2020

UBYTOVÁNÍ: Penzion TAUZER, penzion se nachází 150 metrů od moře, pláž s pozvolným vstupem oblázková

STRAVOVÁNÍ: plná penze, snídaně zesílená kontinentální, oběd formou husté polívky s pečivem

DOPRAVA: autobusem z Rožnova pod Radhoštěm

CENA: 9 500 Kč / dospělý

Dítě do 3 let gratis platí pouze dopravu 2.700,- ubytováno se dvěma dospělými
Dítě 4-6 let 3.950,- ubytováno se dvěma dospělými
Dítě 6-12 let 4.950,- ubytováno se dvěma dospělými
Spojení dvou turnusů sleva 800,- Kč
Dětské ceny jsou platné pro děti při ubytování se dvěma dospělými na pokoji.

CENA ZAHRNUJE: doprava lux. busem, 7x ubytování se stravou, pitný režim, služby delegáta, pojištění ck proti úpadku

PROGRAM V CENĚ: 2 x denně zdravotní cvičení, zdravotní cvičení pro děti, bohatý doprovodný program – přednášky se zdravotní tématikou, večerní zpěv u kytary, meditace.

Za příplatek nabídka relaxačních masáží, individuální cvičení, pedikúra, manikúra a další. Konkrétní nabídka bude účastníkům pobytu upřesněna.

CENA NEZAHRNUJE: cestovní pojištění komplexní 300,- Kč/osoba/turnus | možný příplatek za balkon 700kc/pokoj

Pokračovat ve čtení „POBYT U MOŘE S POHYBEM – CHORVATSKO | PAG 2020“

TRANSFORMAČNÍ PSYCHOLOGIE, PORADENSTVÍ, KOUČINK

Termín: dle objednání
Vede: Mgr. Dagmar Hladká – terapeut, kouč, mentor, lektor
Cena terapie: 650 Kč
Rezervace: cestaksobe@terapie-hladka.cz, 603 815 240

Každý z nás potřebuje někdy pomoc, neví si rady nebo chce něco změnit. Trápíte-li nepříjemnými tělesnými nebo psychickými stavy, ráda vám pomohu, abyste nalezli cestu k uzdravení svého života. Poskytuji individuální poradenství a terapeutickou pomoc v těchto oblastech:

– krizových životních situacích /trápíte se a nevíte si rady/
– v oblasti vztahových problémů /partnerských, rodinných, pracovních/
– při zvládání emoční zátěže, obav z neúspěchu, pocitu prázdnoty, ztráty energie, únavy, vyčerpání, pocitu neuspokojeného života, nízkého sebevědomí, sebedůvěry, pocitu vlastní nedostatečnosti
– při fyzických a psychických potížích, pocitech strachu, úzkosti, depresích, traumatech
– osobní rozvoj a sebepoznání

Ty sám určuješ směr, kam kráčíš…
Určuješ i to, kam nakonec dojdeš…
Vše začíná v naší mysli…

Pokračovat ve čtení „TRANSFORMAČNÍ PSYCHOLOGIE, PORADENSTVÍ, KOUČINK“

VĚDOMÁ PŘÍPRAVA PÁRŮ K PORODU – CESTA ZA RADOSTNÝM PORODEM

Termín: sobota 10. 10. 2020 9:30 až 17:30
Vede: Anna Kohutová
Rezervace nutná na zuzana@cititsedobre.cz

Cena pro pár (nastávající matka a otec): 2400 Kč
Součástí kurzovného je eBook Jak na potíže v těhotenství a Afirmace k porodu k vytisknutí.

Během na sebe navazujících přednášek se vědomě a informovaně připravíte na společné zrození vašeho dítěte.

Témata kurzu: Má práva u porodu, porodní plán, výběr porodnice, co je zdravý porod, doporučení WHO a péče založená na důkazech, jak podpořit ženu u porodu a jaké má mít u porodu podmínky, nácvik masáží, rebozo technik, raný kontakt s dítětem a jeho důležitost, šestinedělí- velmi křehké období v životě matky, kojení – není jen o pití mléka, kojení je pokračování děložního vztahu.

Součástí kurzu bude i Maorská tradice v praxi – péče o ženu pomocí speciální masáže, která napomáhá posvátnému spojení ženy, muže a dítěte. Pokračovat ve čtení „VĚDOMÁ PŘÍPRAVA PÁRŮ K PORODU – CESTA ZA RADOSTNÝM PORODEM“