Živá meditace: LÉČENÍ ŠAMANSKOU LÉČEBNOU CESTOU

Jedná se o dvouhodinové šamanské léčení těla i duše spojené s meditací.
Živá řízená léčebná meditace
Léčení podvědomí a učení těla se samo uzdravovat
Práce s podvědomím a intuicí
Nakuřování a chapakování
Zapojení malého, velkého bubnu
Parfémování
Termín: středa 6. 1. 2021 17:00 – 19:00
Vede: Roman Odevzdaný | www.expedice-peru.cz
Cena: 300 Kč
Rezervace: odevzdany@gmail.com, 777 56 13 16
VŠE S OHLEDEM NA AKTUÁLNÍ SITUACI V ČR, PIŠTE SI PROSÍM PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE

Meditační setkání Ho’oponopono

Termín: pátek 8. 1. 2021  17:00 – 19:00
Vede: Libuše Poulíčková
Cena: 200 Kč
Rezervace: lpoulickova@seznam.cz
Ho´oponopono,je starý havajský proces řešení našich problémů, který nám přišla ukázat Morrnah Nalamaku Simeona. Je to prosba o obnovení vlastního JÁ! Začíná ve vědomé mysli a přepracovává vzpomínky, podle kterých jsme se učili jednat. Dostává nás do nulového stavu. Stavu klidu mysli a spojení s naším pravým JÁ. Stačí nám k tomu víra a čtyři věty.
Jednoduchý návod jak změnit svůj život! Samozřejmě k lepšímu. Měnit život k horšímu se nemusíme učit, to na základě svých zkušeností děláme. V tom jsme mistři. Jde o to, že tyhle poznatky použijeme a přeměníme.
 

VĚDOMÁ PŘÍPRAVA PÁRŮ K PORODU – CESTA ZA RADOSTNÝM PORODEM

Termín: neděle 10. 1. 2021 9:30 až 17:30
Vede: Anna Kohutová
Rezervace přes objednávkový systém

Cena pro pár (nastávající matka a otec): 2400 Kč
Součástí kurzovného je eBook Jak na potíže v těhotenství a Afirmace k porodu k vytisknutí.

Během na sebe navazujících přednášek se vědomě a informovaně připravíte na společné zrození vašeho dítěte.

Témata kurzu: Má práva u porodu, porodní plán, výběr porodnice, co je zdravý porod, doporučení WHO a péče založená na důkazech, jak podpořit ženu u porodu a jaké má mít u porodu podmínky, nácvik masáží, rebozo technik, raný kontakt s dítětem a jeho důležitost, šestinedělí- velmi křehké období v životě matky, kojení – není jen o pití mléka, kojení je pokračování děložního vztahu.

Součástí kurzu bude i Maorská tradice v praxi – péče o ženu pomocí speciální masáže, která napomáhá posvátnému spojení ženy, muže a dítěte. Pokračovat ve čtení „VĚDOMÁ PŘÍPRAVA PÁRŮ K PORODU – CESTA ZA RADOSTNÝM PORODEM“

Seminář: ŽIVOTNÍ ENERGIE

Životní energie je základem veškerého života. Proudí tělem po určitých drahách. Bývá nazývána různými kulturami jako Čchi, Ki, Reiki, prána, kosmická energie, univerzální síla, kosmická energie atd. Tato energie by měla být silná a proudící, pak jsou tělo a mysl v pořádku. Když je ale energie v nějaké části těla zablokovaná, organismus si ji stahuje ze svého okolí. K léčení poškození a tvorbě nových buněk je zapotřebí zvýšené množství této energie. Jak to udělat, abychom si nepřitahovali negativní energie a nevztahovali je na sebe a jak si navýšit a zajistit vědomě přísun této energie? Na semináři si řekneme, jak s energií zacházet a jak ji využívat v náš prospěch, abychom změnili svůj život k lepšímu.
Člověk je pánem myšlenky, tvůrcem charakteru, stvořitelem podmínek, prostředí a osudu. Mysl je vším a my se stáváme tím, na co myslíme.
Termín: pondělí 11. 1. 2021 19:00 – 21:00
Vede: Mgr. Dagmar Hladká
Cena: 200 Kč
Rezervace: dajahladka@seznam.cz
S sebou: poznámkovníček, psací potřeby a jasnou mysl.
VŠE S OHLEDEM NA AKTUÁLNÍ SITUACI V ČR, PIŠTE SI PROSÍM PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE

MamaFit – 1. lekce ve čtvrtek 14. 1

Jste po porodu, máte za sebou šestinedělí a chcete se pomalu začít hýbat? Jste po porodu už delší dobu a máte obavu z břišní diastázy, cítíte že břišní svaly nefungují jak by měly? Víte a cítíte, že je nezbytné pracovat s pánevním dnem? Flexory kyčle zůstaly zkrácené?
Udělejte se čas a přijďte. Každá hodina má část, kde se bude vysvětlovat správnost cviků s ohledem na stav těla, budeme dýchat a pracovat s pánevním dnem, ale taky naladíme tepovku tak, aby tělo získalo základní sílu.
Děti s sebou samozřejmostí.
Ve cvičení se dozvíte co Vaše diastáza, dostanete doporučení, rozhýbáte, posílíte, protáhnete a zpevníte.
Moc se na Vás těším
Každý čtvrtek od 9:00
Rezervace – http://objednavky.cititsedobre.cz/cs/…
Cena 120 Kč/hod
Vede: MVDr. Zuzana Forejtková
Max osob 9, Cvičení se koná pokud jsou přihlášení minimálně 3 účastníci.
Pohodlné oblečení sebou

Tančení s dětmi v šátku – 1. lekce ve čtvrtek 14. 1

Jste po porodu a rádi miminečko nosíte v nosičce nebo šátku? Přijde si udělat čas na sebe a buďte zároveň úplně s ním.
Naučíme Vás šátek uvázat, a u příjemné hudby rozvlníme naše ženské přednosti, ukolébáme miminečka, zatančíme a lehkou formou posílíme co je potřeba.
Každý čtvrtek 10:15 – 11:15
Cena 120kc/hod
Vede: MVDr. Zuzana Forejtková
Max osob 9, Rezervace – http://objednavky.cititsedobre.cz/cs/…
Cvičení se koná pokud jsou přihlášení minimálně 3 účastníci
Cvičíme v pohodlném oblečení
Šátek nebo nosítko musíte mít svoje

Léčivé naslouchání sobě a druhým: v pohybu, při sdílení, v tvorbě

Termín:  pátek 15. 1. 2021 17:30 – 19:30
Vede: MgA. Kateřina Fojtíková |  Ve svém živlu
Příspěvek na realizaci společné praxe je 250 Kč
Rezervace: vesvemzivlu@gmail.com, 774 983 521 ideálně do 3. dnů předem.

Léčivé naslouchání – sobě a druhým: v pohybu, v tvorbě, ve sdílení
Společná praxe laskavosti a všímavosti od sebe ven a zpět
Jaké by to bylo, kdyby vám někdo dokázal naslouchat celým svým bytím? Nešel po jemu vlastním navyklém způsobu mentálního uchopování a třídění, ale otevřel se vnímání, jak s ním rezonují vaše emoce, jak vnitřním smyslem reaguje jeho tělo, jaké obrazy nebo slova spontánně vyvstávají na horizontu jeho pozornosti?
Jaké by to bylo sejít se s druhými v takovém prostoru jemné všímavosti, v prostoru soucitu i autonomie, v němž vše je přijímáno tak, jak se to vyjevuje? Kde pozorností zůstáváme stejně tak u sebe jako u druhého, který sdílí, a tedy se po něm nevrháme s radami, s potřebou svézt tok toho, co se děje k něčemu pro nás známému a vysvětlit mu, co má za problém, vyřešit mu ho nebo jakkoli interpretovat a hodnotit, nebo převést pozornost k sobě, nebo se rozbít o jeho emoční příboj?

Pokračovat ve čtení „Léčivé naslouchání sobě a druhým: v pohybu, při sdílení, v tvorbě“

Seminář: Konstelacemi k probuzení

Termín:  16. – 17. 1. (sobota 9 – 18 hod., neděle 9 – 17 hod.)
Vede: lékařka v oboru neurologie,rehabilitace a celostní medicíny MUDr. Ivana Wurstová
Cena: 3 000 Kč
Rezervace přes objednávkový systém

Konstelace jsou vynikající metoda k nahlédnutí na vztah ke svým rodičům, dětem, partnerovi, kolegům i své nemoci. Přišel čas se podívat, jak si stojím ve vztahu sám k sobě. Tam je cesta. Pokud pohlédnu dospělým pohledem sám na sebe, nemusím se již vracet. A konstelace nám opět pomohou. Dospělý pohled na naše žití nás dovede k probuzení. Zjištění, kde vlastně stojíme a proč. A z toho místa se začneme pohybovat. Proudem, který nás ponese naším životem, bez zákrutů a překážek. Jen nás samotné se sebou. Potom se začneme navzájem potkávat, ale již na jiné vlně. Přijetí všeho, co se mi děje přináší pochopení a otevření se životu.

Pokračovat ve čtení „Seminář: Konstelacemi k probuzení“

Meditace: ODSTRANĚNÍ STRACHŮ A OBAV s úvodní přednáškou

Strach nám bere sílu, sebevědomí, brání nám v radostech ze života, bere víru v naše rozhodování a je označován za nejčastější příčinu našich problémů. Žít ve strachu znamená žít v utrpení, proto je nutné se strachu postavit a vyřešit ho jako problém. Vždy je tady možnost naši současnou situaci změnit k lepšímu a začít se cítit lépe, protože hodně strachů máme naučených a některé si svým životním stylem dokonce rozvíjíme a pěstujeme si je.
V meditaci budeme pracovat s naší myslí a nenásilně strachy postupně vyřazovat, abychom je mohli vyloučit ze svého života a začali žít v klidu, míru, radosti a udrželi si životní rovnováhu ve všech oblastech života, ať už se jedná o zdraví, vztahy nebo finance.
„STRACH LŽE A TY MU VĚŘÍŠ“ – Friedrich Nietzsche
Meditace: ODSTRANĚNÍ STRACHŮ A OBAV s úvodní přednáškou k danému tématu
Na meditaci si přineste: šátek na oči, pití, čajovou svíčku a misku. Na závěr meditace si uděláme rituál, který budete moci provádět kdykoli i doma.
Termín: čtvrtek 21. 1. 2021 18:30 – 20:00
Vede: Mgr. Dagmar Hladká
Cena: 150 Kč
Rezervace: dajahladka@seznam.cz
VŠE S OHLEDEM NA AKTUÁLNÍ SITUACI V ČR, PIŠTE SI PROSÍM PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE

Individuální konzultace a odbloky

Když nejsme „v pohodě“, když se nám nedostává financí, když máme problémy v partnerství, zkrátka když jsme nešťastní, je to s největší pravděpodobností tím, že jednáme a žijeme podle toho, co se nám v minulosti stalo a jak jsme to v tu danou chvíli vnímali.
Vždy totiž máme možnost, se na to, co se stalo, podívat ze dvou stran. Buď negativně, nebo pozitivně. Když danou situaci vyhodnotíme negativně, začíná v našem chemický proces, který nazýváme stresem a vede až k nemoci. Pokud ji vyhodnotíme pozitivně, tak se v našem těle odehrává chemický proces, kterému říkáme štěstí. Takže záleží jen na nás, jak se na věci díváme.
V odblocích máme možnost se do dané situace vrátit a „uzdravit ji“-podívat se na věci jinak, pochopit proč se to stalo a třeba i odpustit (pokud je třeba:-)).
Termín: pátek 22. 1. 2021 od 17
Průvodce Libuše Poulíčková
Cena 700 Kč/hod
Rezervace na e-mailu lpoulickova@seznam.cz

Úplňkový OM Chanting | REZONUJTE SE ZVUKEM ÓM

Termín: čtvrtek 28. 1. 2021 19:30 – 21:00
Vede: Mgr. Dagmar Hladká (dajahladka@seznam.cz)
Cena: zdarma (dobrovolný příspěvek )
OM Chanting využívá transformační síly zvuku ÓM a přeměňuje negativitu v pozitivní energii. Je to prastará technika védských Mistrů, která harmonizuje mysl, pročistí fyzické, psychické i mentální tělo, pročišťuje karmu, kolektivní vědomí a velmi tím pomáháme planetě Zemi.
ÓM je univerzálním zvukem stvoření, nejvyšší a nejčistší vibrací, která existuje. Tato technika je vhodná pro všechny věkové skupiny, proto, kdo cítíš volání a touhu, podpořit společný záměr – mír v sobě i ve světě, jsi srdečně vítán. Vše zdarma jako služba lidem a planetě.
Těším se na vás. Dagmar
OM Chanting obvykle trvá jednu hodinu a využívá jedinečnou kombinaci uspořádání ve dvou soustředných kruzích, kontinuálního zpívání ÓM v přítomnosti organizátora OM Chantingu.

4 – hodinové cvičení pro správné držení těla

Zveme vás na sobotní 4 – hodinový odborný kurz SM systému. Naučíte se správné provedení cviků a korekci, dozvíte se jak SM systém funguje, nacvičíme chůzi s holemi. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro ty co mají s SM systémem zkušenost.

Termín: sobota 30. 1. 2021 9:00 – 13:00
Vede: Ing. Jiří Forejtek, cena: 900 Kč (děti do 15 let v doprovodu rodičů 500 Kč)
Rezervace přes objednávkový systém

V případě naplnění dopoledního kurzu otvíráme i odpolední (14:00 – 18:00).

 


SM Systém neboli Spirální stabilizace páteře českého lékaře MUDr. Richarda Smíška, je regenerační, preventivní a protahovací cvičení. Název SM systém je odvozen od Stabilizace a Mobilizace páteře. Metoda je založena na aktivním pohybu paže pomocí elastického lana.

Je to komplexní systém, jednoduchý a přitom vysoce účinný, který pomáhá pečovat o pohybový aparát, zlepšit funkci vnitřních orgánů, celkově zpevnit tělo a cítit se lépe. Pomáhá koordinovat a stabilizovat chůzi a je výborná jako prevence předcházení chorob spojených se špatným držením těla.

VÝTVARNĚ RELAXAČNÍ WORKSHOP: MALOVÁNÍ MANDAL NA PLÁTNO

Termín: sobota 30. 1. 2021 9:00 – 15:00 nebo neděle 31. 1. 2021 9:00 – 15:00
Vede: Ing. Lucia Čapková | Dot Art Therapy
Cena: 1500 Kč
Více informací: capkova.lucia@gmail.com

Relax, kreativita opět volá… Přijde si namalovat svou vlastní mandalu právě tak, jak se vám bude líbit. Odnesete si hlavně radost z kreativity, odpočinek, odhození stresu. A jako bonus budete mít svojí mandalu na plátně. Tečku po tečce si ji namalujete a promítnete do ní sebe samotnou. Na kurzu stihneme namalovat mandalu o rozměrech 30x30cm.

Podrobnosti:
Mandalu si nejdříve předkreslíme na plátno. Vyberete si tvar a barvy, které se vám líbí. Pak vysvětlím techniku tečkování a pak už se budete plně soustředit jenom na malování a užívat si každou tečku. Technika je vhodná i pro úplně začátečníky a i výtvarně nenadané. Vše vysvětlím a odnesete si krásný obrázek domů s úsměvem na tváři. Na kurz není potřeba nic nosit, všechny pomůcky máte v ceně. Na sebe pracovní oblečení, kdyby náhodou ukápla barva, ať si nezničíte své oblíbené kousky.

Místa jsou omezená, NUTNO REZERVOVAT zaplacením ceny kurzovného 1.500Kč na účet: 107-2828240257/0100. Následně zaslat email na: capkova.lucia@gmail.com s informací o tom, o jaký termín máte zájem. Děkuji a těším se na vás. Kurz bude probíhat od 9:00 do 15:00.

Seminář: ODPOČIŇ SI

Jednodenní plnohodnotný seminář je vytvořen tak, aby jste naplnili a nasytili srdce, duši i tělo. Budeme cvičit, tančit, kreslit (automatická kresba), budeme meditovat a „nic nedělat“, budeme sdílet a budeme hledat svůj střed. Tento seminář nese klid a něhu do našich životů, s hlubokým nádechem a výdechem přijmeme a odevzdáme všechno co nás tíží. Malý rituál nebude nikdy chybět.
Dopřejte si to, odpočiňte si.
Neděle 31. 1. 2021 9:00 – 16:00
Cena 1200,-
Vede: MVDr. Zuzana Forejtková
Rezervace – https://zdrave-ja-s-r-o.reenio.cz/cs/#/service/prednasky-workshopy-kurzy-10801
Max osob 15
Pohodlné oblečení
Potřebné instrukce dostanete po přihlášení emailem

Kraniosakrální terapie a mapování tělesného a emočního prožívání

Termín: každý čtvrtek a pátek v časech 10:00 – 18:00
Vede: MgA. Kateřina Fojtíková |  Ve svém živlu
Rezervace: vesvemzivlu@gmail.com, 774 983 521

Cena:

Kraniosakrální terapie – Individuální ošetření stojí 550 – 650 Kč / hod (dle vašich možností); úvodní ošetření trvá obvykle 90 min a stojí 700 – 800 Kč.

Mapování emočního a tělesného prožívání – Verbální provázení uvolňování emočních bloků a mentálních vzorců stojí 550 – 650 Kč / hod (dle vašich možností)
Přijměte pozvání ke…
…ztišení, v němž můžete naslouchat svému jedinečnému vnímání, prožívání a způsobu, jakým se spojujete se svou celistvostí a zdravím a nacházíte smysl ve svých zkušenostech
…ladění svého domova ve vlastním těle a na Zemi a prohlubování naplňující výměny s rodinou lidskou i tou přírodní
…proměně výzev a krizí v hlubší porozumění sobě a vaší jedinečné vnitřní navigaci k tomu, co a v jaké kvalitě chcete žít a sdílet
KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE | NASLOUCHÁNÍ VTĚLENÉMU SMYSLU
Obě individuální terapie probíhají vždy ve ČTVRTEK A PÁTEK) mezi 10. – 18. hodinou po předchozí domluvě.
Těším se na setkání s Vámi v příjemném prostoru CÍTIT SE DOBŘE a na sdílení kousku vaší autonomní a jedinečné cesty ke zdraví, rovnováze a harmonii,
Katka Fojtíková,
kraniosakrální terapeutka, ekoterapeutka, dramaterapeutka a arteterapeutka
www.vesvemzivlu.cz
tel. 774 983 521

Pokračovat ve čtení „Kraniosakrální terapie a mapování tělesného a emočního prožívání“

Individuální dramaterapie

Termín: každý pátek v časech 10:00 – 18:00
Vede: MgA. Kateřina Fojtíková |  Ve svém živlu
Rezervace: vesvemzivlu@gmail.com, 774 983 521

Terapie trvá vždy 60 minut při frekvenci 1x týdně či 1x za 14 dnů dle potřeby klienta. Stojí 550 – 650 Kč / hod dle jeho možností..
Individuální dramaterapie pro děti i dospělé, kteří čelí pro ně zatěžujícím výzvám nebo hledají novou cestu (pro své směřování, ve vztazích, v tvorbě)
Dramaterapie se soustředí na celistvé pojetí sebe sama, nejen na samotný „problém“. Podporuje svobodný tvořivý projev, zvědomování vlastních zdrojů, talentů, potřeb a motivací. V hravém náhledu pomáhá přijmout fakt, že všichni máme svá zranění a slabosti a nabízí nástroje, jak díky nim můžeme růst.
Vývojové proměny (specifická metoda dramaterapie) prohlubuje kontakt s tělem, prožíváním, potřebami, vlastní křehkostí i silou a právě hlubší sebepoznání nám dává větší stabilitu, neboť víme, na co se v sobě můžeme spolehnout. Podporuje zdravou sebedůvěru, zdravou komunikaci a utváření vztahů ve větší intimitě a autenticitě.
Doporučuje se pro začátek absolvovat 3 – 5 setkání na seznámení se s metodou, terapeutkou, vyjasnění zakázky (záměru) a vyhodnocení posunu pro případnou pravidelnou práci na hlubších tématech.

Pokračovat ve čtení „Individuální dramaterapie“

Kurz SM Systém 1A a 1B – základní kurz cvičení pro začátečníky

Úvod do metody SPS – 1A = 12 základních cviků, 1B = 40 cviků – prevence, regenerace
Principy metody, základní cviky, základní masážní a manuální techniky. Příčiny vedoucí k přetížení páteře, prevence, regenerace, kondice.
Termín: sobota a neděle 6. – 7. 3. 2021 9:00 – 17:00
Vede: MVDr. Zuzana Neřádová
Cena: 3000 Kč
Rezervace přes objednávkový systém
Pravidelně otevíráme dvoudenní kurz zaměřený na problematiku pohybového aparátu, po jehož absolvování jsou účastníci schopni chápat špatné držení těla, dopady sedavého stylu života nebo nezdravého pohybu na páteř. Spirální stabilizace vás naučí umět snadno sjednat nápravu a vrátit páteři její přirozenou funkčnost.
Kurzy jsou vhodné pro ty, kteří:
– chtějí metodu používat se svými klienty a naučit se kompletní teorii (lékaři, fyzioterapeuti, maséři, trenéři, učitelé tělesné výchovy)
– se chtějí cvičení naučit jen pro sebe (lidé kteří mají potíže s pohybovým aparátem nebo jim jen chtějí předejít)
Vyberte si z nabídky kurzů:
1A,B (2 dny) – Základní kurz cvičení pro začátečníky 6.- 7.3. 2021 a 5. – 6. 6. 2021
1C,D (2 dny) – Základy manuálních technik 13. – 14. 3. 2021
2A (2 dny) – Bederní páteř 29. – 30. 5. 2021
2B (2 dny) – Krční a hrudní páteř 3. – 4. 4. 2021
3A (2dny) – Horní končetina 1. – 2. 5. 2021
3B (2dny) – Dolní končetina 26. – 27. 6. 2021
5A (2 dny) – Skolióza 6-18 let + období do ukončení růstu 10. – 11. 4. 2021
5B (2 dny) – Skolióza – střední věk
Školení vede MVDr. Zuzana Forejtková – zkušená lektorka rehabilitační metody Spirální stabilizace páteře (SM Systém), která již několik let působí jako školitel po celé republice. Rezervace kurzu zde
 
SM Systém neboli Spirální stabilizace páteře českého lékaře MUDr. Richarda Smíška, je regenerační, preventivní a protahovací cvičení. Název SM systém je odvozen od Stabilizace a Mobilizace páteře. Metoda je založena na aktivním pohybu paže pomocí elastického lana.
Je to komplexní systém, jednoduchý a přitom vysoce účinný, který pomáhá pečovat o pohybový aparát, zlepšit funkci vnitřních orgánů, celkově zpevnit tělo a cítit se lépe. Pomáhá koordinovat a stabilizovat chůzi a je výborná jako prevence předcházení chorob spojených se špatným držením těla.
Tento systém je vhodný pro osoby s diagnózou výhřez meziobratlového disku, skolióza a pro všechny trpící bolestmi zad, nebo pro ty jejž těmto bolestem chtějí předejít.

Kurz SM Systém 1C A 1D – základy manuálních technik

Úvod do metody Spirální stabilizace páteře – prevence, regenerace
-Principy metody, základní cviky, základní masážní a manuální techniky.
-Příčiny vedoucí k přetížení páteře, prevence, regenerace, kondice.

Termín: sobota a neděle 13. – 14. 3. 2021 9:00 – 17:00
Vede: MVDr. Zuzana Neřádová
Cena: 3000 Kč
Rezervace přes objednávkový systém

Pravidelně otevíráme dvoudenní kurz zaměřený na problematiku pohybového aparátu, po jehož absolvování jsou účastníci schopni chápat špatné držení těla, dopady sedavého stylu života nebo nezdravého pohybu na páteř. Spirální stabilizace vás naučí umět snadno sjednat nápravu a vrátit páteři její přirozenou funkčnost.

Kurzy jsou vhodné pro ty, kteří:
– chtějí metodu používat se svými klienty a naučit se kompletní teorii (lékaři, fyzioterapeuti, maséři, trenéři, učitelé tělesné výchovy)
– se chtějí cvičení naučit jen pro sebe (lidé kteří mají potíže s pohybovým aparátem nebo jim jen chtějí předejít)

Vyberte si z nabídky kurzů:
1A,B (2 dny) – Základní kurz cvičení pro začátečníky 6.- 7.3. 2021 a 5. – 6. 6. 2021
1C,D (2 dny) – Základy manuálních technik 13. – 14. 3. 2021
2A (2 dny) – Bederní páteř 29. – 30. 5. 2021
2B (2 dny) – Krční a hrudní páteř 3. – 4. 4. 2021
3A (2dny) – Horní končetina 1. – 2. 5. 2021
3B (2dny) – Dolní končetina 26. – 27. 6. 2021
5A (2 dny) – Skolióza 6-18 let + období do ukončení růstu 10. – 11. 4. 2021
5B (2 dny) – Skolióza – střední věk
Školení vede MVDr. Zuzana Forejtková – zkušená lektorka rehabilitační metody Spirální stabilizace páteře (SM Systém), která již několik let působí jako školitel po celé republice. Rezervace kurzu zde

Pokračovat ve čtení „Kurz SM Systém 1C A 1D – základy manuálních technik“

TRANSFORMAČNÍ PSYCHOLOGIE, PORADENSTVÍ, KOUČINK

Termín: dle objednání
Vede: Mgr. Dagmar Hladká – terapeut, kouč, mentor, lektor
Cena terapie: 650 Kč
Rezervace: cestaksobe@terapie-hladka.cz, 603 815 240

Každý z nás potřebuje někdy pomoc, neví si rady nebo chce něco změnit. Trápíte-li nepříjemnými tělesnými nebo psychickými stavy, ráda vám pomohu, abyste nalezli cestu k uzdravení svého života. Poskytuji individuální poradenství a terapeutickou pomoc v těchto oblastech:

– krizových životních situacích /trápíte se a nevíte si rady/
– v oblasti vztahových problémů /partnerských, rodinných, pracovních/
– při zvládání emoční zátěže, obav z neúspěchu, pocitu prázdnoty, ztráty energie, únavy, vyčerpání, pocitu neuspokojeného života, nízkého sebevědomí, sebedůvěry, pocitu vlastní nedostatečnosti
– při fyzických a psychických potížích, pocitech strachu, úzkosti, depresích, traumatech
– osobní rozvoj a sebepoznání

Ty sám určuješ směr, kam kráčíš…
Určuješ i to, kam nakonec dojdeš…
Vše začíná v naší mysli…

Pokračovat ve čtení „TRANSFORMAČNÍ PSYCHOLOGIE, PORADENSTVÍ, KOUČINK“