Živá meditace: ŠAMANSKÁ LÉČEBNÁ MEDITACE

 

Termín: PÁTEK  26.8. 2022 17:00 – 19:00
Vede: Roman Odevzdaný | www.expedice-peru.cz
Cena: 350 Kč
Rezervace: odevzdany@gmail.com, 777 56 13 16

Jedná se o dvouhodinové šamanské léčení těla i duše spojené s meditací.
Živá řízená léčebná meditace
Léčení tradiční cestou vycházející z Amazonie a tradic šamanů.
Intuitivní meditace v leže
Přivádění těla a mysli do přirozeného stavu, sebeléčení, kruh síly.
Čištění biopole, nakuřování a chapakování.
Zapojení bubnu, ícaró.

 

VĚDOMÁ PŘÍPRAVA PÁRŮ K PORODU | CESTA ZA RADOSTNÝM PORODEM

Termín: bude upřesněno
Vede: Anna Kohutová
Rezervace přes objednávkový systém

Cena pro pár (nastávající matka a otec): 2800 Kč
Součástí kurzovného je eBook Jak na potíže v těhotenství a Afirmace k porodu k vytisknutí.

Během na sebe navazujících přednášek se vědomě a informovaně připravíte na společné zrození vašeho dítěte.

Témata kurzu: Má práva u porodu, porodní plán, výběr porodnice, co je zdravý porod, doporučení WHO a péče založená na důkazech, jak podpořit ženu u porodu a jaké má mít u porodu podmínky, nácvik masáží, rebozo technik, raný kontakt s dítětem a jeho důležitost, šestinedělí- velmi křehké období v životě matky, kojení – není jen o pití mléka, kojení je pokračování děložního vztahu.

Součástí kurzu bude i Maorská tradice v praxi – péče o ženu pomocí speciální masáže, která napomáhá posvátnému spojení ženy, muže a dítěte.

Porod je tím nejdůležitějším životním mezníkem. U porodu se nerodí jen dítě, ale také matka, otec, celá RODINA. Porod je jedinečný okamžik. Je jedinečný pro dítě, které přichází na svět a je jedinečný pro matku, která dává dítěti život, ale také pro otce, který se stává ochráncem rodiny. To, jakým způsobem porod proběhne, se promítá do pozdější vazby celé rodiny. Promítá se dokonce i do vztahu ženy k sobě samotné. Porod je přirozená ženská schopnost a přirozeným právem ženy je, být o této schopnosti informována.

Tato komplexní prožitková příprava k porodu a mateřství Vás a vašeho partnera připraví k porodu. Zbavíte se případného strachu, mýtů a obav, napojíte se pomocí prenatální komunikace a speciální masáže na své děťátko. Získáte důležité sebevědomí, že porod zvládnete za pomocí společné síly. Připravte se na tento nejdůležitější mezník ve Vašem životě, protože nemáte-li možnost volby, jako byste žádnou neměli.

Co s sebou – deku, polštář, masážní olej.

MUZIKOLADĚNÍ – pro rodiče s dětmi

Přijďte si zařádit a následně příjemně zrelaxovat na muzikoladivou dílnu pro rodiče & děti (též možno jen jednotlivci, děti ani dospělí nejsou podmínkou ) Doprovázet vás bude Richard Vít a pořádná hromada jambe, chrastidel, cinkátek, tibetských mís; hrát se bude též na didgeridoo a handpan. Dovolte si užít čas pro sebe ❤️ Pro velké následně navazuje dílna Cesta Krajinou Duše. Chybět nebude ani něco k zakousnutí 
Vše je hravé, muziko-ladivé, muziko-hladivé..
..a přesto s dotekem podstaty..
Člověk odchází uvolněn, příjemně naladěn, více v sobě, sám se sebou propojen.
Kde:
Centrum Zdravé Já (Cítit se dobře), Palackého 457, Rožnov pod Radhoštěm
Kdy:
Příchod je možný od 15:45, k dispozici je drobné občerstvení. Dílna začíná v 16:00, trvá cca 60 min
Cena: 150 Kč / osoba, akce 3+1 zdarma 
Rezervace:
Napište prosím sms ve tvaru –
,,Rodiče & Děti Rožnov“ + Příjmení (případně doplňte o počet osob) na číslo 721 205 215. Dílna má kapacitu 20 osob, v případě velkého zájmu je možné udělat ještě jednu od 15 hodin

CESTA KRAJINOU DUŠE – MUZIKOLADĚNÍ

Nevšední hudební dílna ,,Cesta Krajinou Duše“ je zajímavou příležitostí potkat sebe sama v jemnosti i dynamice v přítomném okamžiku.
Společně vytvoříme bezpečný prostor, požehnaný silami všech směrů medicínského kruhu.
Za doprovodu divého bubnu, didgeridoo, flétny, tibetských mís, zvonkoher a otevřeného hlasu aktivujeme své fyzické a energetické tělo.
Magický zvuk Hand panu nás provede společně s mluveným slovem k propojení se se Zdrojem ( Prvotní silou, ze které vše vychází a kam se vše navrací).
V tomto naladění pak budeme naslouchat našemu Srdci abychom následně nechali zaznít Píseň Srdce.
Pro tento účel vám jsou k dispozici veškeré hudební nástroje, na které můžete dle libosti Záměr vašeho Srdce nechat zaznít.
Zacílením na to co si naše Srdce přeje společně s hrou na hudební nastroje je forma vyjádření modlitby, která posiluje její naplnění ve hmotném světě.
Budeme také pracovat na otevírání hlasu, hudebního nástroje, který nám rezonuje přímo v těle a tím tak bezprostředně působí na jeho harmonizaci.
K tomu nám kromě různých technik pomůže svou vibrací shrutibox a zpěv manter(převážně v našem jazyce) – pro lepší spojení se s poselstvím obsaženém v textu…
Vše je hravé, muziko-ladivé, muziko-hladivé..
..a přesto s dotekem podstaty..
Člověk odchází uvolněn, příjemně naladěn, více v sobě, sám se sebou propojen.
Kde:
Palackého 457, Rožnov pod Radhoštěm
Kdy:
Příchod je možný od 17:15, k dispozici je drobné občerstvení. Dílna začíná v 17:30 trvá cca 2 – 2,5 h
Cena: 450 Kč
Rezervace:
Napište prosím sms ve tvaru –
,,Cesta Krajinou Duše Rožnov “ + Příjmení (případně doplňte o počet osob) na číslo 721 205 215. Dílna má kapacitu 15 osob.
Už se moc těším na společné souladění🍀
S pozdravem
Richard Vít