Kosmetika Věra Maléřová

Vážené dámy, vážení pánové, vítejte!

Je mi milou povinností Vás přivítat na stránkách kosmetického studia Věra Maléřová.

Potřebujete zapomenout na každodenní starosti, které se víc a víc projevují na stavu Vaší pleti?

Udělejte si radost a najděte chvilku času jen pro sebe a nechte se hýčkat luxusní italskou kosmetikou DIBI, OLOS, které Vám vrátí pružnost a jas do pleti. Vybrat si můžete z procedur, kde hlavním a nejúčinnějším prvkem je dobře provedená masáž obličeje a dekoltu.Stav a vizáž Vaší pokožky je jednou z nejdůležitějších součástí Vašeho celkového vzhledu. Pleť je často považována za nejpřesnější barometr celkového zdraví a věku, proto je nutné o ni pravidelně pečovat a používat kosmetiku vhodnou právě pro Váš typ pleti. Ačkoliv je pleť dostatečně pružná, aby odolala opotřebování, na zralejší pleti se rychleji projeví nemoc, dietní chyby, nedostatek cvičení, spánku nebo vliv pracovního prostředí. Pokožka plní mnohem víc funkcí než jen hezký obal. Hraje nejen důležitou roli v pochodech uvnitř těla, ale chrání nás před škodlivými vlivy okolního prostředí.

Vyhradit si hodinu jen pro sebe, je jedním z životních potěšení. Profesionální péče v kosmetickém salónu, je tak uklidňující, že Váš obličej po jejím absolvování vypadá vždy lépe.

Nesoupeřím s konkurencí o nejnižší cenu, nejdůležitější je pro mě kvalita poskytovaných služeb, profesionalita v přístupu, komfort a maximální spokojenost klientů.

Pracuji se značkou DIBI MILANO, stejně jako OLOS, jsou brandy patřící pod italskou skupinu ALFAPARF MILANO, která je lídrem v profesní oblasti kosmetických služeb nejen v Itálii, ale také ve světě. Specializuje se na produkty a řešení pro estetickou péči. Tyto světoznámé značky jsou používány v profesionálních institutech krásy, wellness a SPA po celém světě.

Složení výrobků DIBI je výsledkem nejnovějších technologií a výzkumu v kosmetice a garantují jejich nejvyšší kvalitu.

OLOS čerpá energie z přírodních zdrojů, jako je dýně, mořský plankton, mořské řasy, lesní ovoce a rýže. Holistický pohled vidí člověka jako jeden celek s přírodou. OLOS je blaho pro tělo a smysly. Krása v harmonii s přírodou. Mezi své nejdůležitější přednosti patří vysoká koncentrace přírodních extraktů, emulze rostlinného původu, látky jsou získávané z obnovitelných zdrojů a biologicky odbouratelné. Produkty neobsahují žádné látky z geneticky modifikovaných organismů a nejsou testovány na zvířatech.

K dokončení Vašeho kompletního pleťového ošetření patří také dekorativní kosmetika KORFF od italského výrobce Istituto Ganassini. Je to vysoce kvalitní farmaceutická kosmetika inspirovaná sofistikovanou krásou a elegancí, vzdálena jakékoliv formě okázalosti.

V kosmetickém salónu Vám nabízím tyto služby:

  • Komplexní péče o pleť – standardní i luxusní ošetření pleti
  • Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
  • Mikro masáž očního okolí
  • Masáž obličeje, krku a dekoltu
  • Depilace teplým voskem celého těla
  • Úprava a barvení obočí
  • Barvení řas
  • Trvalá na řasy
  • Líčení denní, večerní a svatební

Budete dopředu seznámeni s cenou ošetření, průběhem a délkou trvání.

Přecitlivělost na nějaké látky, alergii či jiné nepříjemné kosmetické zkušenosti, prosím nahlásit předem.

Vyberte si z bohaté nabídky kosmetických služeb a přípravků pro domácí péči a nechte se hýčkat!

Těším se na Vaši návštěvu, Věrka.

Můžete mě najít také na https://www.facebook.com/kosmetikaVeraMalerova.